» Regulamin

Kontakt

 • Kegel A.J. s.c.
  ul. Biała 1, 60-804 Poznań
  Polska
  NIP: PL7792290743
 • E-mail:biuro@kegel-aj.com
 • Telefon+48 61 662 59 82
  +48 607 580 730
  +48 609 899 501
 • Skypekegel-aj
 • Godziny działania sklepuPon-Pt 9-17 , Sob 9-13

Promocje

Regulamin


1.
 

Sklep internetowy prowadzi sprzedaż detaliczną oraz hurtową za pośrednictwem sieci Internet.

2.

Wszystkie produkty oferowane w sklepie są nowe, wolne od wad fizycznych i prawnych, oraz zostały legalnie wprowadzone na rynek.

3.

Wszystkie ceny podane na stronach internetowych są cenami brutto (zawierają podatek VAT). Wiążąca dla stron transakcji jest cena widniejąca przy produkcie.

Nie dotyczy to Klientów posiadających NIP UE, których obowiązują ceny netto (WDT)


4.

Na wszystkie towary sprzedawane w naszym sklepie wystawiamy faktury VAT lub paragony.

5.

Zamówiony towar dostarczamy tylko za pośrednictwem poczty oraz firmy kurierskiej. Przesyłkę należy sprawdzić w obecności kuriera. W przypadku uszkodzenia zawartości przesyłki, należy sporządzić protokół, będący jedyną podstawą reklamacji.

Kupujący pokrywa koszty dostawy określonymi w cenniku transportu. Koszt wysyłki zawsze podajemy na maila po otrzymaniu zamówienia oraz dodajemy tą wartość w Państwa zamówieniu (moje konto – historia zamówień). Można też uzyskać informację o wysokości kosztu wysyłki przed złożeniem zamówienia.


6.

Akceptujemy następujące formy płatności:

Przedpłata na konto bankowe
Pay Pal
Płatność przy odbiorze - gotówką kurierowi lub listonoszowi
Gotówka lub karta płatnicza w siedzibie firmy
Rozliczenia transakcji kartą kredytową i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl

7.


Pocztą czas realizacji wydłuża się do kilku dni, przesyłki zagraniczne do około tygodnia. 
Przesyłki są dostarczane przez firmę kurierską od momentu wysłania na następny dzień roboczy.
W przypadku przedpłaty na konto termin wysyłki wydłuża się o czas realizacji przelewu.
 
 

8.

Zgodnie z Ustawą o prawach konsumenta z dnia 30 maja 2014 roku kupujący ma 14 dni od daty otrzymania towaru na przesłanie oświadczenia o odstąpieniu od umowy.
Zwrot przedmiotu przez konsumenta powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni kalendarzowych od daty przesłania oświadczenia, podobnie jak zwrot środków przez sprzedającego.
Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
Umowa jest uważana za niezawartą, a konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.
Zgodnie z obowiązującymi przepisami prawo do zwrotu nie obejmuje włosów naturalnych, będących przedmiotem użytku osobistego i przygotowywanych specjalnie pod zamówienie klienta.

Za konsumenta uważa się osobę fizyczną dokonującą czynności prawnej niezwiązanej bezpośrednio z jej działalnością gospodarczą lub zawodową. Opisane tu zasady zwrotu nie dotyczą firm. Jeżeli zamówienie zostało zrealizowane na firmę, nie ma możliwości zwrotu towaru na podstawie ww. ustawy.

9.

Informacje znajdujące się na stronach internetowych sklepu nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Klient składając zamówienie za pomocą mechanizmów dostępnych na internetowych stronach sklepu, składa ofertę kupna określonego towaru na warunkach podanych w opisie produktu. Moment zawarcia umowy kupna-sprzedaży następuje podczas pisemnego potwierdzenia odbioru towaru przez klienta na liście przewozowym przesyłki.

10.

Regulamin określa zasady zakupów w sklepie. Złożenie zamówienia jest równoznaczne ze zgodą na wszystkie postanowienia i informacje zawarte w regulaminie.

11.

Sklep internetowy Kegel A.J. w pełni respektuje prawo do prywatności i ochrony danych osobowych Użytkowników domeny kegel-aj.com informujemy, iż dane osobowe będą przetwarzane przez firmę Kegel A.J. s.c. działającą pod adresem: ul. Biała 1, 60-804 Poznań, w celu prawidłowego wykonania zamówienia, aby powiadamiać klientów sklepu pocztą e-mail o aktualizacjach i terminach dostaw, aby odpowiadać na zapytania lub uwagi, aby zarejestrować/wyrejestrować Państwa, wysyłać informacje o statusach zamówienia. Dane będą chronione zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. nr 133 z dnia 29.10.1997 poz. 833). Informujemy także, że przysługuje Państwu prawo wglądu i poprawiania swoich danych osobowych. 

 


Przejdź do strony głównej

remarketing